SAVA Cup 2021 Tour kolem jezera Poyang Cycling

První zastávka závodu „Sports Lottery·SAVA Cup“ v roce 2021 na cyklistickém jezeře Poyang Classic-Shangrao·Yushan-Sanqingshan Station se konala 10. Zúčastnilo se více než 400 sportovců z celé země.

SAVA CUP

Tato soutěž je poprvé v historii Tour of Po, kdy se soutěže zúčastní všechny domácí týmy. Soutěž začíná 10. října a končí 5. prosince, v provincii je 16 podružných stanic

sava cup
sava cup
sava cup
sava cup

Počáteční bod prvního závodu je ve sportovním centru okresu Yushan a konečný bod je v Sanqingshan Tourist Plaza. Jsou 4 skupiny silniční elitní skupina mužů, horská elita mužů, horská mistrovská skupina mužů a horská elita žen. Po tvrdé konkurenci nakonec Zhou Keqiang z týmu Santic-Attak vyhrál šampionát silniční elitní skupiny mužů, Shi Wentong z týmu Changsha Shun pointer vyhrál šampionát mužské horské elity a Chen Xiangyuan z Lingrui Pharmaceutical Team vyhrál mistra hor mužů. skupinový šampionát. V ženské soutěži vyhrála Gao Yanjiao z Meihe Juruibao Women's Power Team šampionát ženské horské elitní skupiny. Rozumí se, že aktuální Tour of Poyang Lake Cycling Classic začne od 10. října do 5. prosince. V provincii Jiangxi se pojede 16 závodů. Podrobnosti jsou: 10. října, stanice Shangrao·Yushan-Sanqingshan; 17. října, stanice Ji’an Suichuan; 23. října, stanice High-tech Zone Nanchang; 24. října, stanice Yingtan Longhushan; 30. října, stanice Fuzhou Zixi; 31. října, stanice Jingdezhen Fuliang; 6. listopadu, stanice Jiujiang Wuning; 7. listopadu, stanice Jiujiang Gongqingcheng; 13. listopadu, stanice Ganzhou Shangyou; 11. listopadu 14., stanice Ganzhou Anyuan; 17. listopadu, stanice Pingxiang Wugongshan; 20. listopadu, stanice Shangrao Hengfeng; 21. listopadu, stanice Yichun Mingyueshan; 27. listopadu, stanice Xinyu Fenyi; Listopad 28., Xinyu Fairy Lake Station; 5. prosince, stanice Shangrao Yugan. Akce kombinuje scénická místa Damei Jiangxi Eco-turism Scenic Spot, která nejen spojuje mokřadní park Fairy Lake, jezero Poyang, Suichuan, Yugan a další přírodní rezervace, ale zároveň ztělesňuje ekologickou a zelenou konkurenci, ale také pokrývá rovné silnice. a kopce. Typy jevišť, jako je Gaoshan atd., činí hru zábavnější a zajímavější.

První závod se skládá ze čtyř skupin: Muži Highway Elite Group, Mountain Elite Group, Mountain Master Group a Women ́s Mountain Elite Group. Výchozím bodem je sportovní centrum okresu Yushan a konečným bodem je Sanqingshan Tourist Plaza. Celková vzdálenost je 51,2 kilometrů. Zhou Keqiang ze Santic-Attack Teamu nakonec vyhrál šampionát silniční elitní skupiny mužů; Shi Wentong z Changsha Clockwise Racing Team vyhrál šampionát mužské horské elitní skupiny; Chen Xiangyuan z Lingrui Pharmaceutical Team vyhrál mistrovský šampionát mužské horské skupiny; v ženské horské elitní skupině V soutěži zvítězila Gao Yanjiao z Meiheju-Ruibao Women's Power Team.

17. října se bude závod soutěžit ve druhé etapě Suichuan, Ji’an.